Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Aktualne zaposlitve

Medse sprejmemo samostojno, dinamično, odgovorno in vztrajno osebo za delovno mesto prodajnega inženirja v Ljubljani ali Mariboru.

Opis delovnega mesta za PRODAJNI INŽENIR m/ž

 Naloge in odgovornosti

• pridobivanje novih strank,
• pripravo kompletnih ponudb,
• finančna realizacija pogodb,
• samostojno izvajanje del,
• sodelovanje pri razvoju in uvajanju novih produktov na trg,
• ter ostala dela v komerciali skladno z dogovorom.

Pričakujemo sodelavca

• s VI. do VII. stopnjo izobrazbe tehnične smeri, zelo zaželeno strojništvo,
• z najmanj 5-letnimi izkušnjami enakega / podobnega delovnega mesta,
• dobrim znanjem angleškega jezika,

in naslednjimi kompetencami:

• dobre prodajne in organizacijske sposobnosti,
• visoko motiviranost ter usmerjenost k ciljem,
• vztrajnost, samoiniciativnost in prilagajanje spremembam,
• učinkovito komuniciranje na vseh ravneh, posebno v odnosu do strank.

Nudimo

• zanimivo in dinamično delo možnostjo izobraževanje in napredovanja,
• stimulativen osebni dohodek,
• možnost službenega mobilnega telefona in službenega vozila,
• redno delovno razmerje s poskusnim obdobjem in možnostjo dolgoročne zaposlitve.

Za delovno mesto se prijavite na naslov info@mm-intercom.si. V vaši prijavi izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren sodelavec.